Plastové exteriérové rolety

Plastové


Vonkajšie plastové rolety chránia Vaše okná pred znečistením, slúžia ako tepelná i proti hluková izolácia, a navyše Vám poskytnú jeden skvelý benefit - pomôžu Vám znížiť náklady na vykurovanie.
 
Tento výrobok nielen skrášľuje exteriéry príbytkov, ale spĺňa aj mnohé praktické hľadiská, potrebné pre ich trvalé neopotrebovanie:

- chráni okno pred znečistením a poškodením
- UV odolný materiál redukuje prienik nežiadúceho slnečného žiarenia
- znižuje hladinu hluku
- v letných mesiacoch chráni pred silným slnkom a v zime pred mrazom
- slúži aj ako čiastočná ochrana okien pred vlámaním
Skladajú sa z nosných, hliníkových prvkov, z ovládacích prvkov, z plastových lamiel a z vodiacich líšt, odolných voči poveternostným vplyvom a UV žiarením.
 
Výhody plastových roliet na balkóne:

- teplota vzduchu v priestore lodžie a balkóna môže byť vyššia o 8 až 13°C oproti vonkajšej teplote
- zníženie strát vďaka tepelne vyrovnávajúcemu priestoru a eliminácii tepelných mostov
- zníženie spotreby energie až o 20% na bytovú jednotku - ochrana pred dažďom, vetrom, snehom a krupobitím - rozšírenie obytnej časti
- predĺženie používania lodžie počas roka - ochrana pred emisiami, hlukom a zvýšenie nepriezvučnosti o 8 až 10 dB
- ochrana pred hmyzom a vtáctvom - využitie lodžie a balkóna ako zimnej záhrady na pestovanie kvetín, alebo aj ako skleník
- možnosť kombinácie zateplenia balkóna s plastovým obkladom alebo lexanom Všetky naše rolety majú vo vodiacich koľajniciach kefky, ktoré zaručujú, že vo vetre nebúchajú - tiché rolety.

Vonkajšie plastové rolety môžu byť montované bez akéhokoľvek stavebného zásahu.
Máte možnosť výberu zo širokej farebnej škály. Rolety vytvoria dokonalé súkromie pred zvedavými pohľadmi susedov. Bránia prenikaniu vonkajšieho hluku a prachu. Na ochranu proti vniknutiu sú montované s hliníkovou koncovou lištou, ktorá je zabezpečená z vnútornej strany poistkami.

Zároveň sú zaujímavým architektonickým prvkom vhodne doplňujúcim vzhľad fasád rodinných domov, obytných i administratívnych budov. Pre dokonalejšie zateplenie balkóna, alebo loggie montujeme plastový obklad na spodnú časť balkóna. Je ľahko udržiavatelný a vytvára úplne nový rozmer vášho balkóna. Je možné ho namontovať z vonkajšej aj vnútornej strany.